• Tasuta transport pakiautomaati alates 40€ ostust ja Zeppelini või Eedeni Ohoo Outlet kauplusesse
  • 14 päevane tagastusõigus e-poe ostude puhul
  • Kvaliteet ei pea olema kallis!
Brändiriided kuni -70%

E-poe tellimuse tagastamine

 

Kliendil on õigus tellimusest põhjust avaldamata 14 päeva jooksul taganeda ja e-poest tellitud Toode/Tooted tagastada. Nimetatud 14 päevane tähtaeg algab alates hetkest, mil Klient Tellimuse kätte saab.

 

Toodete tagastamiseks/vahetamiseks tuleb Müüjale esitada taganemisavaldus 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest. Taganemisavaldust saab esitada järgnevalt:
• Täidetud tagastus/taganemisvorm saata koos tagastatud toodetega Müüjale
• Saates vabas vormis ühemõttelise e-kirja aadressile epood@ohoo.ee
• Saates kodulehel oleva Tagastusvormi täidetuna aadressile epood@ohoo.ee
Müüjale saabunud tagastusi aktsepteeritakse üksnes koos täidetud tagastusvormi või -avaldusega. Taganemise avaldus on leitav SIIA klikates.

 

Klient peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud logistikafirmale. E-pood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni Klient on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem.

 

Tagastatav Toode ei või olla kahjustunud või kandmisjälgedega, Toode peab olema originaalpakendites ja Toote küljes peavad olema kõik originaaletiketid, mis selle küljes algselt olid. Tagastamisele kuuluva eseme seisukorra halvenemisel vastutab Klient asja kasutamisest tingitud väärtuse vähenemise eest üksnes juhul, kui ta on eset kasutanud muul viisil, kui on vaja asja olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks. Et veenduda eseme olemuses, omadustes ja toimimises, peaks Klient käsitsema ja kasutama asja üksnes nii, nagu tal lubataks seda tavapäraselt poes teha.

 

Klient on kohustatud avama Toote pakendi alati ettevaatlikult, seda kahjustamata. Kui pakendit ei ole võimalik avada seda rikkumata, ei ole Toote tagastamine originaalpakendis nõutav.

 

Toote saab tagastada kas Tartus asuvasse Ohoo Outlet tavakauplusesse või saata ta Tartu Tuglase Rimi Omniva, Tartu Tuglase Rimi Itella Smartposti või Tartu Veeriku Selveri DPD pakiautomaati.

 

TOOTE TAGASTAMINE PAKIAUTOMAADI KAUDU ON KLIENDILE TASULINE! Tagastus jõuab e-poodi 3 tööpäeva jooksul.

 

Juhul, kui kohaletoimetamise viisiks oli valitud Postkontor või Kuller, saab Tellimust tagastada, viies see vabalt valitud postkontorisse ja saata Müüjale kas Kvartali Keskuse Postkontorisse või Kvartali Keskuse Omniva pakiautomaati.Tagastamine on Kliendile tasuline. Kaupleja ei tagasta tagastuskulusid.

 

Ohoo Outlet tavakaupluseese kaupa tagastades ei ole seal võimalik kaupa vahetada ja seal koha peal tagastatud kauba eest raha ei tagastata. Tagastatud kaup vaadatakse üle hiljem e-poe töötaja poolt.

 

Müüja tagastab Kliendile ostusumma hiljemalt 14 päeva jooksul peale Toote kättesaamist. Tagastus toimub samale arvelduskontole, millelt Klient tagastatava tellimuse eest tasus, krediitkaardiga maksmise puhul vastavalt Kliendi poolt edastatud arveldusarvele ja panga tingimustele.

 

Tellimuse tagastamise korral tagastab Müüja Kliendile kogu lepingu alusel saadud summa, sealhulgas Kliendi tasutud tellimuse kättetoimetamiskulu. Juhul, kui tellimus tagastatakse osaliselt ja tellimusele on lisandunud kättetoimetamiskulu, tagastab Müüja kättetoimetamiskulu proportsionaalselt tagastatud toodete arvuga.

 

LAE ALLA TAGANEMISVORM

 

Tavakaupluse ostu tagastamine

 

Tavakaupluse korral, kus on võimalik toote sobivuses kohapeal veenduda, tagastusvõimalus puudub.